85 210 8727
Darbo laikas 8.00-17.00 (I-V)

Nauji elegantiški juodos spalvos DEVIreg Touch grindų šildymo termostatai jau rinkoje (Danija)

devi

Švęsdami DEVIreg Touch, išmaniųjų elektrinio šildymo termostatų, išleidimo į rinką vienerių metų sukaktį, galime  teigti, kad jie tapo vieni iš populiariausių grindų šildymo termostatų.

Rinkoje pripažinti kaip efektyviausi išmanieji termostatai su laikmačiu, galintys sumažinti energijos suvartojimą iki 20 procentų.
Nuo šiol elegantiškieji termostatai gaminami ne tik baltos, bet ir juodos spalvos. „DEVIreg Touch termostatas, kuri buvo pateiktas  praėjusiais metais visoms pasaulio rinkoms, labai greitai užsitarnavo populiarumą  tarp montuotojų ir vartotojų.  Montuotojai taupo laiką, skirtą montavimui ir priežiūrai, o vartotojai įvertino ženklų energijos taupymą, pasiekiamą dėl labai tikslaus temperatūros valdymo su DEVIregTouch.

DEVIreg Touch pagal energijos taupymo rodiklius lenkia rinkoje siūlomus sprendimus net iki 12 procentų. Aukštas energijos efektyvumas pasiekiamas dėka tikslaus kambario temperatūros reguliavimo  ir tokių specifinių savybių, kaip atviro lango funkcija.  Be to, termostatą galima užprogramuoti individualiai pagal kiekvieno vartotojo šiuolaikišką  gyvenimo būdą, o lengvai nustatoma “išvykimo” funkcija sumažins šilumos suvartojimą, kai nieko nėra namuose.

devireg-touch-black

 

 

 

Naujas juodos spalvos termostatas puikiai derės Jūsų interjere.


Informacija ruošiama ...

UAB LITELEKTRO
Eišiškių pl. 25B
LT-02184 Vilnius
Lietuva
tel. 85 2108727
e-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

litelektro zemelapis mazas